Khmel

Хмель Володимир Вікторович

Викладач

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

1. Практика усного та писемного мовлення (французька мова)
  2. Друга іноземна мова (французька)
  3. Світова література: Література Франції

У 1986 році закінчив Київський державний педагогічний інститут іноземних мов.

Професійний досвід

• 2020 – 31.2023 рр.: викладач кафедри теорії практики та перекладу французької мови на факультеті лінгвістики НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського.
  • 2019 – 08.2020 рр.: учитель французької мови за строковою угодою (з 17.10.2019 до 27.08.2020) у НВК №20, м. Києва.
  • 2006 – 2019 рр.: доцент кафедри іноземних мов та спеціальної мовної підготовки, викладач французької та латинської мов факультету міжнародних відносин Університету економіки та права «КРОК» (в.о. завідувача кафедри 2016 – 2018 рр.).
  • 1986 – 2006 рр.: викладач/старший викладач французької мови в інституті легкої промисловості (КТІЛП), Лінгвістичному університеті, Університеті ім. Т. Шевченка (факультет іноземної філології), Університеті харчових технологій (НУХТ) та середній школі.
  • Виїжджав за кордон (Франція, Марокко) у якості перекладача.
  • Участь у міжнародних і вітчизняних конференціях викладачів іноземних мов, методологічних семінарах.

Професійний і науковий інтерес

Французька мова, граматика французької мови, сучасна методологія викладання іноземних мов, мовознавство