Ostapenko

Остапенко Анна Леонідівна

Викладач

Біографія

Освіта: Донецький Національний університет, спеціальність: викладач французької мови, філолог.

Кваліфікований викладач французької мови з досвідом мовної практики у франкомовних країнах і стажуванням у Франції.

Починала педагогічну кар’єру зі школи, де попрацювала 3 роки, потім перейшла на кафедру іноземних мов Донецького медичного інституту викладачем французької мови (11 років). В інституті була перекладачем під час проведення наукових конференцій із участю французьких вчених: докторів Європейської Школи Психоаналізу Східних Кругів Європи.

Проходила стажування в Школі Психоаналізу у Парижі

Викладач французької мови в філіалі "Альянс Франсез", м. Донецьк

1993-2004: старший викладач французької мови, Донецький юридичний інститут, кафедра мовної підготовки

Брала участь у міжнародних і республіканських наукових конференціях. Була керівником робочої групи організаційного комітету інституту у національних міжвузівських студентських конференціях.

2010-2012: перекладач з французької мови

2012-2014: вчитель французької мови, Білінгвальна гімназія №92, м. Донецьк

2015 - 2019: вчитель французької мови у приватній школі Європейський колегіум, м. Київ. Обов’язки: викладання мови, підготовка та
проведення олімпіад, член журі олімпіад району, організація та робота у літньому мовному таборі, відповідальна за зв’язки із компанією Go Camp по співробітництву із іноземними волонтерами, допомога в організації та проведенні театральних вистав французькою мовою на конкурсах шкільних франкомовних вистав при Французькому Інституті в Україні.