12 Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Українська минувшина: війни за ідентичність та незалежність»

25 квітня 2024 року відбулася 12 Всеукраїнська науково-практична із міжнародною участю конференція молодих вчених «Українська минувшина: війни за ідентичність та незалежність», в якій взяли участь студенти групи МЛАб-2-21-4.0д Кристина Гіджеліцька та Тетяна Бондар.

Кристина та Тетяна поділилися власним досвідом протистояння пропаганді країні агресора, менеджменту із залученням сучасних технологій в умовах сучасної війни.

Доцент кафедри  англійської мови та комунікації М.М. Прокопчук була доповідачем на пленарному засідання. Викладачка виступила із доповіддю, присвяченій досвіду протистояння української молоді російській агресії на пленарному засіданні конференції.
MV