Подкаст "Сліди війни"

Подкаст відомої аргентинської журналістки Лорени Певеренго "Сліди війни", присвячений проблемі захисту прав дітей під час воєнних дій, отримав першу премію Університету Буенос- Айреса 2022 в номінації Журналістика - Радіопрограми.
Однією з його героїнь була завідувач кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства КУБГ Юлія Підіпригора.
Лорена Певеренго, пряма мова: Ми присвячуємо цю Премію Університета Буенос-Айреса Юлії Підіпригорі, Олені Балубі, Аміні Теличко та Нікіті Кузнецову, які поділилися з нами своїм досвідом виживання під час війни в Україні. А також кожній дитині, які прямо зараз перебувають посеред воєнних дій, тому що ВСІ заслуговують на щасливе дитинство, на те, щоб ми зараз думали про них і робили все можливе задля досягнення Миру.