Національний День Іспанії

19 жовтня Посольство Іспанії в Україні Embajada de España en Ucrania організувало в Національній Філармонії України святковий концерт із нагоди Національного Дня Іспанії.

Кафедра романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства в особі завідувача кафедри Підіпригори Юлії Георгіївни мала честь отримати запрошення на цю непересічну подію, завдяки якій також з'явилася можливість зустрітися членам Асоціації Іспаністів України, незважаючи на повітряні тривоги, що лунали весь день.

Як зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Іспанія в Україні пан Рікардо Лопес Аранда, відкриваючи концерт, світло переможе темряву, а музика є тією силою, яка робить його яскравішим. Цей концерт став ще одним жестом підтримки Іспанією боротьби українського народу проти російської агресії. Щиро вдячні нашим іспанським друзям ❤💛❤ 💙💛

Разом до Перемоги!