Як оформити тези та презентацію для конференції та підготуватися до виступу

30.11.2023 року відбувся спільний майстер-клас від НТСА ФРФГ та НТСА ФУФКМ  "Як оформити тези та презентацію для конференції та підготуватися до виступу", в рамках підготовки до студентської наукової конференції "Актуальні проблеми романського та германського мовознавства".

У першій частині майстер-класу, запрошений спікер  Марія  Бойко,  заступник голови Наукового товариства Факультету української філології, культури і мистецтва, доктор філософії, старший викладач кафедри української мови, допомогла учасникам, студентам 5го та 6го курсу, опанувати тонкощі оформлення тез, структуру тез, наголосила на алгоритмах їх підготовки, академічній доброчесності, ознайомила з типовими вимогами до оформлення тез в Україні та поділилась онлайн сервісами для допомоги у перевірці тексту тез.

У другій частині майстер-класу від Анастасії Копитіної, голови Наукового товариства ФРГФ, старшого викладача кафедри романо-германської філології, доктора філософії учасники практикували над створенням та наповненням презентацій для виступу з тезами конференції, розрізняли зразки якісно оформлених презентацій, шукали типові помилки у своїх презентаціях, склали список речей для підготовки виступу та шукали прийнятні загально рекомендовані та індивідуальні шляхи емоційно та психологічно  налаштувати та підготувати спікера до виступу на конференції.